EET-HC2S271CA
PanasonicPanasonic
EET-HC2S271CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-HC2S271CA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Foi de date: EET-HC2S271CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EET-HC2S271CA
Număr parc EET-HC2S271CA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19780 pcs Fișa cu date EET-HC2S271CA.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume EETHC2S271CA
P13256
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 675 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 675 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose