EET-HC2D182EA
PanasonicPanasonic
EET-HC2D182EA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-HC2D182EA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Foi de date: EET-HC2D182EA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EET-HC2D182EA
Număr parc EET-HC2D182EA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3814 pcs Fișa cu date EET-HC2D182EA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 3.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.31A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETHC2D182EA
P11725
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 129 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 129 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1800µF