EEF-UE0G271R
PanasonicPanasonic
EEF-UE0G271R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-UE0G271R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Foi de date: EEF-UE0G271R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-UE0G271R
Număr parc EEF-UE0G271R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32634 pcs Fișa cu date EEF-UE0G271R.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap UE
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume PCE3602CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.165" (4.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 12 mOhm
descriere detaliata 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 270µF