EEF-UE0E221ER
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-UE0E221ER
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: EEF-UE0E221ER.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEF-UE0E221ER
Număr parc EEF-UE0E221ER Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4319 pcs Fișa cu date EEF-UE0E221ER.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap UE
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz Evaluări -
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 12 mOhm descriere detaliata 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose