EEF-SX0E151ER
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E151ER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-SX0E151ER
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: EEF-SX0E151ER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-SX0E151ER
Număr parc EEF-SX0E151ER Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46820 pcs Fișa cu date EEF-SX0E151ER.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume PCE4482CT Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 mOhm descriere detaliata 150µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose