EEF-SR0J680R
PanasonicPanasonic
EEF-SR0J680R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-SR0J680R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.EEF-SR0J680R.pdf2.EEF-SR0J680R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-SR0J680R
Număr parc EEF-SR0J680R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45210 pcs Fișa cu date 1.EEF-SR0J680R.pdf2.EEF-SR0J680R.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap, SR
Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume PCE5105DKR Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 mOhm descriere detaliata 68µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose