EEF-HL0E820R
PanasonicPanasonic
EEF-HL0E820R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-HL0E820R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: EEF-HL0E820R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEF-HL0E820R
Număr parc EEF-HL0E820R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6287 pcs Fișa cu date EEF-HL0E820R.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap HL
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume PCE3534DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 18 mOhm descriere detaliata 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
capacitanță 82µF Aplicații General Purpose