EEF-CX1A470R
PanasonicPanasonic
EEF-CX1A470R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-CX1A470R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
7000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-CX1A470R
Număr parc EEF-CX1A470R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183522 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 10V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap CX
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume EEFCX1A470R
P16809-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 mOhm descriere detaliata 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose