EEF-CD0G680XE
PanasonicPanasonic
EEF-CD0G680XE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-CD0G680XE
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Foi de date: EEF-CD0G680XE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-CD0G680XE
Număr parc EEF-CD0G680XE Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209064 pcs Fișa cu date EEF-CD0G680XE.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap CD
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume EEFCD0G680XE Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 15 mOhm descriere detaliata 68µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose