EEF-CD0E820CR
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-CD0E820CR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: EEF-CD0E820CR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEF-CD0E820CR
Număr parc EEF-CD0E820CR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5905 pcs Fișa cu date EEF-CD0E820CR.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap CD
Evaluări - Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 82µF