EEE-TK2A470AQ
PanasonicPanasonic
EEE-TK2A470AQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TK2A470AQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Foi de date: 1.EEE-TK2A470AQ.pdf2.EEE-TK2A470AQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TK2A470AQ
Număr parc EEE-TK2A470AQ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91803 pcs Fișa cu date 1.EEE-TK2A470AQ.pdf2.EEE-TK2A470AQ.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TK Ripple Current @ Low Frequency 187.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEETK2A470AQ
PCE4916TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 420 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 420 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 47µF