EEE-TK1A102AQ
PanasonicPanasonic
EEE-TK1A102AQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TK1A102AQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Foi de date: 1.EEE-TK1A102AQ.pdf2.EEE-TK1A102AQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TK1A102AQ
Număr parc EEE-TK1A102AQ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94701 pcs Fișa cu date 1.EEE-TK1A102AQ.pdf2.EEE-TK1A102AQ.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TK Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEETK1A102AQ
PCE4870TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 1000µF