EEE-TG1V471UQ
PanasonicPanasonic
EEE-TG1V471UQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TG1V471UQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Foi de date: EEE-TG1V471UQ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TG1V471UQ
Număr parc EEE-TG1V471UQ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2768 pcs Fișa cu date EEE-TG1V471UQ.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEETG1V471UQ
PCE4118TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
capacitanță 470µF Aplicații Automotive