EEE-TG1J100P
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEE-TG1J100P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TG1J100P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TG1J100P
Număr parc EEE-TG1J100P Producător Panasonic Electronic Components
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă 10µF Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie Automotive, AEC-Q200, TG
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - SMD
Pitch - Conector 63V Pachet / Caz 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Alte nume EEETG1J100P
PCE4084TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de condensatori 35.75mA @ 120Hz Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului EEE-TG1J100P
Durată de viață @ Temp. 2.2 Ohm @ 100kHz Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm) Descriere extinsă 10µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2.2 Ohm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Aplicații 1000 Hrs @ 125°C