EEE-TG1C681Q
PanasonicPanasonic
EEE-TG1C681Q Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TG1C681Q
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Foi de date: EEE-TG1C681Q.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TG1C681Q
Număr parc EEE-TG1C681Q Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6288 pcs Fișa cu date EEE-TG1C681Q.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume PCE4057CT Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
capacitanță 680µF Aplicații Automotive