EEE-HD1A222AQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-HD1A222AQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Foi de date: 1.EEE-HD1A222AQ.pdf2.EEE-HD1A222AQ.pdf3.EEE-HD1A222AQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-HD1A222AQ
Număr parc EEE-HD1A222AQ Producător Panasonic
cantitate valabila 64375 pcs Fișa cu date 1.EEE-HD1A222AQ.pdf2.EEE-HD1A222AQ.pdf3.EEE-HD1A222AQ.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie HD-V Ripple Current @ Low Frequency 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 775mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE5241DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF