EEE-FP0J331AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP0J331AP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-FP0J331AP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.EEE-FP0J331AP.pdf2.EEE-FP0J331AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-FP0J331AP
Număr parc EEE-FP0J331AP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393761 pcs Fișa cu date 1.EEE-FP0J331AP.pdf2.EEE-FP0J331AP.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FP Ripple Current @ Low Frequency 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEEFP0J331AP
PCE4516TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 180 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF