EEE-FK1H100UR
PanasonicPanasonic
EEE-FK1H100UR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-FK1H100UR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.EEE-FK1H100UR.pdf2.EEE-FK1H100UR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-FK1H100UR
Număr parc EEE-FK1H100UR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 983010 pcs Fișa cu date 1.EEE-FK1H100UR.pdf2.EEE-FK1H100UR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FK Ripple Current @ Low Frequency 63.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEEFK1H100UR
PCE3808TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.52 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații Automotive