EEE-FK0J470AR
PanasonicPanasonic
EEE-FK0J470AR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-FK0J470AR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.EEE-FK0J470AR.pdf2.EEE-FK0J470AR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-FK0J470AR
Număr parc EEE-FK0J470AR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 195000 pcs Fișa cu date 1.EEE-FK0J470AR.pdf2.EEE-FK0J470AR.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FK Ripple Current @ Low Frequency 104mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE4375DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 700 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații Automotive