EEE-FC1A330R
PanasonicPanasonic
EEE-FC1A330R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-FC1A330R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Foi de date: 1.EEE-FC1A330R.pdf2.EEE-FC1A330R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-FC1A330R
Număr parc EEE-FC1A330R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1113889 pcs Fișa cu date 1.EEE-FC1A330R.pdf2.EEE-FC1A330R.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 71.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEEFC1A330R
PCE3993TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.8 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații Automotive