EEE-1EA100WR
PanasonicPanasonic
EEE-1EA100WR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-1EA100WR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Foi de date: 1.EEE-1EA100WR.pdf2.EEE-1EA100WR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-1EA100WR
Număr parc EEE-1EA100WR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 264631 pcs Fișa cu date 1.EEE-1EA100WR.pdf2.EEE-1EA100WR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie S Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 37.4mA @ 10kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3895DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF