EEE-0JA220NR
PanasonicPanasonic
EEE-0JA220NR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-0JA220NR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.EEE-0JA220NR.pdf2.EEE-0JA220NR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-0JA220NR
Număr parc EEE-0JA220NR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 210026 pcs Fișa cu date 1.EEE-0JA220NR.pdf2.EEE-0JA220NR.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie S Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 49.3mA @ 10kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Bi-Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE4286DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 22µF