EEC-S5R5H105N
PanasonicPanasonic
EEC-S5R5H105N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEC-S5R5H105N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP 1F 5.5V T/H
Foi de date: EEC-S5R5H105N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEC-S5R5H105N
Număr parc EEC-S5R5H105N Producător Panasonic
Descriere CAP 1F 5.5V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29220 pcs Fișa cu date EEC-S5R5H105N.pdf
Tensiune - evaluat 5.5V Toleranţă -20%, +80%
terminare PC Pins Dimensiune / Dimensiune 0.748" Dia (19.00mm)
Serie SG ambalare Tray
Pachet / Caz Axial, Can - Horizontal Alte nume EECS5R5H105N
P17038
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 30 Ohm @ 1kHz
descriere detaliata 1F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Horizontal 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C capacitanță 1F