EEA-GA1V220B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1V220B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEA-GA1V220B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: EEA-GA1V220B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEA-GA1V220B
Număr parc EEA-GA1V220B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1435061 pcs Fișa cu date EEA-GA1V220B.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie GA Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 108.5mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEA-GA1V220B-ND
EEAGA1V220B
P15814TB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF