EEA-GA1A101
PanasonicPanasonic
EEA-GA1A101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEA-GA1A101
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEA-GA1A101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEA-GA1A101
Număr parc EEA-GA1A101 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 345787 pcs Fișa cu date EEA-GA1A101.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie GA Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170.5mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEAGA1A101
P14480
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEA-FC1V270B
EEA-FC1V270B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1074036 pcs
Descarca: EEA-FC1V270B.pdf
RFQ
EEA-GA1A220
EEA-GA1A220
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 391356 pcs
Descarca: EEA-GA1A220.pdf
RFQ
EEA-GA1A101B
EEA-GA1A101B
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL