ECY-39RC105KV
PanasonicPanasonic
ECY-39RC105KV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECY-39RC105KV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 1UF 16V X5R 0612
  • Mesaj
Specificațiile ECY-39RC105KV
Număr parc ECY-39RC105KV Producător Panasonic
Descriere CAP CER 1UF 16V X5R 0612 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serie ECY