ECW-U4563V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4563V17 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-U4563V17
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC 2825
Foi de date: ECW-U4563V17.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-U4563V17
Număr parc ECW-U4563V17 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC 2825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69342 pcs Fișa cu date ECW-U4563V17.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Serie ECW-UC(V17)
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2825 (7163 Metric) Alte nume PCF1435DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2825 (7163 Metric) capacitanță 0.056µF