ECW-U2104V16
PanasonicPanasonic
ECW-U2104V16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-U2104V16
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC 2420
Foi de date: ECW-U2104V16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-U2104V16
Număr parc ECW-U2104V16 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC 2420 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52968 pcs Fișa cu date ECW-U2104V16.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) Serie ECW-U(V16)
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2420 (6050 Metric) Alte nume PCF1412DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.161" (4.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2420 (6050 Metric) capacitanță 0.1µF