ECW-U1273KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1273KC9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-U1273KC9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC 1913
Foi de date: ECW-U1273KC9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-U1273KC9
Număr parc ECW-U1273KC9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC 1913 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103895 pcs Fișa cu date ECW-U1273KC9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serie ECW-U(C)
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1913 (4833 Metric) Alte nume PCF1227DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.063" (1.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) capacitanță 0.027µF