ECW-U1154JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1154JC9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-U1154JC9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC 2416
Foi de date: ECW-U1154JC9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-U1154JC9
Număr parc ECW-U1154JC9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC 2416 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57508 pcs Fișa cu date ECW-U1154JC9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Serie ECW-U(C)
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2416 (6041 Metric) Alte nume PCF1222CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) capacitanță 0.15µF