ECW-HA3C912J4
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C912J4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C912J4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C912J4
Număr parc ECW-HA3C912J4 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 371081 pcs Fișa cu date ECW-HA3C912J4.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C912J4
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 9100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 9100pF