ECW-HA3C303J4
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C303J4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C303J4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C303J4
Număr parc ECW-HA3C303J4 Producător Panasonic Electronic Components
Descriere CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 202561 pcs Fișa cu date ECW-HA3C303J4.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Toleranţă 0.03µF
terminare PC Pins Suprafața de montare a terenului 0.689" (17.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.421" W (20.60mm x 10.70mm) Serie ECW-H(A)
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută High Frequency, Switching
Polarizare Radial Alte nume ECWHA3C303J4
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ECW-HA3C303J4
Durată de viață @ Temp. - Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici - Descriere extinsă 0.03µF ±5% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Diametru dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Descriere CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD Curent - scurgere 1600V (1.6kV)