ECW-HA3C273JQ
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C273JQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C273JQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C273JQ
Număr parc ECW-HA3C273JQ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229215 pcs Fișa cu date ECW-HA3C273JQ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.394" W (20.60mm x 10.00mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C273JQ
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.902" (22.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.027µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-HA3C302JB
ECW-HA3C302JB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 3000PF 5% 1.6KVDC RAD
In stoc: 548235 pcs
Descarca: ECW-HA3C302JB.pdf
RFQ
ECW-HA3C273J
ECW-HA3C273J
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD