ECW-HA3C273H
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C273H
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 3% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C273H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C273H
Număr parc ECW-HA3C273H Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 3% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 215931 pcs Fișa cu date ECW-HA3C273H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.394" W (20.60mm x 10.00mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C273H
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.626" (15.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.027µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-HA3C273J4
ECW-HA3C273J4
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
In stoc: 210456 pcs
Descarca: ECW-HA3C273J4.pdf
RFQ
ECW-HA3C273H4
ECW-HA3C273H4
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.027UF 3% 1.6KVDC RAD