ECW-HA3C163J
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C163J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C163J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C163J
Număr parc ECW-HA3C163J Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 331858 pcs Fișa cu date ECW-HA3C163J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.799" L x 0.311" W (20.30mm x 7.90mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C163J
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.543" (13.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.016µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.016µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-HA3C163J4
ECW-HA3C163J4
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD
In stoc: 240829 pcs
Descarca: ECW-HA3C163J4.pdf
RFQ
ECW-HA3C163JB
ECW-HA3C163JB
Producători: Panasonic
In stoc: 293513 pcs
Descarca: ECW-HA3C163JB.pdf
RFQ
ECW-HA3C163HB
ECW-HA3C163HB
Producători: Panasonic Electronic Components
Descriere: CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD
Descarca: ECW-HA3C163HB.pdf
ECW-HA3C162JQ
ECW-HA3C162JQ
Descriere: CAP FILM 1600PF 5% 1.6KVDC RAD
Descarca: ECW-HA3C162JQ.pdf
ECW-HA3C163JQ
ECW-HA3C163JQ