ECW-HA3C152HQ
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C152HQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1500PF 3% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C152HQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C152HQ
Număr parc ECW-HA3C152HQ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1500PF 3% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 496456 pcs Fișa cu date ECW-HA3C152HQ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.701" L x 0.232" W (17.80mm x 5.90mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C152HQ
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 1500pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 1500pF Aplicații High Frequency, Switching