ECW-HA3C112JQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C112JQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1100PF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C112JQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C112JQ
Număr parc ECW-HA3C112JQ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1100PF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 565586 pcs Fișa cu date ECW-HA3C112JQ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.799" L x 0.252" W (20.30mm x 6.40mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C112JQ
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.681" (17.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1100pF