ECW-H8912HL
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H8912HL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 9100PF 3% 800VDC RADIAL
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H8912HL
Număr parc ECW-H8912HL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 9100PF 3% 800VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3223 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH8912HL
P12449
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 9100pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 9100pF