ECW-H8513JL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H8513JL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.051UF 5% 800VDC RAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H8513JL
Număr parc ECW-H8513JL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.051UF 5% 800VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7069 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH8513JL
P12510
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.051µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.051µF