ECW-H8242HL
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H8242HL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2400PF 3% 800VDC RADIAL
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H8242HL
Număr parc ECW-H8242HL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2400PF 3% 800VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6465 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH8242HL
P12435
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 2400pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 2400pF