ECW-H8103JL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H8103JL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H8103JL
Număr parc ECW-H8103JL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5209 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH8103JL
P12493
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 10000pF