ECW-H6104HCC
PanasonicPanasonic
ECW-H6104HCC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H6104HCC
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H6104HCC
Număr parc ECW-H6104HCC Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.815" L x 0.339" W (20.70mm x 8.60mm) Serie ECW-H(C)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH6104HCC
P122461
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF