ECW-H20822RHV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H20822RHV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 8200PF 3% 2KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H20822RHV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H20822RHV
Număr parc ECW-H20822RHV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 8200PF 3% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 162705 pcs Fișa cu date ECW-H20822RHV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.394" W (23.00mm x 10.00mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH20822RHV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.906" (23.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 8200pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 8200pF