ECW-H20162RJV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H20162RJV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1600PF 5% 2KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H20162RJV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H20162RJV
Număr parc ECW-H20162RJV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1600PF 5% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186135 pcs Fișa cu date ECW-H20162RJV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH20162RJV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.768" (19.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1600pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1600pF