ECW-H20123HV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H20123HV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.012UF 3% 2KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H20123HV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H20123HV
Număr parc ECW-H20123HV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.012UF 3% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57347 pcs Fișa cu date ECW-H20123HV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.453" W (23.00mm x 11.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH20123HV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.012µF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.012µF