ECW-H20103HV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H20103HV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 3% 2KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H20103HV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H20103HV
Număr parc ECW-H20103HV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 10000PF 3% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 153627 pcs Fișa cu date ECW-H20103HV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.413" W (23.00mm x 10.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH20103HV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.827" (21.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 10000pF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-H20102RHV
ECW-H20102RHV
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1000PF 3% 2KVDC RADIAL
In stoc: 215813 pcs
Descarca: ECW-H20102RHV.pdf
RFQ
ECW-H20103RJV
ECW-H20103RJV
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
In stoc: 164359 pcs
Descarca: ECW-H20103RJV.pdf
RFQ
ECW-H20103HVB
ECW-H20103HVB
Descriere: CAP FILM 10000PF 3% 2KVDC RADIAL