ECW-H16752JV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H16752JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 7500PF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-H16752JV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H16752JV
Număr parc ECW-H16752JV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 7500PF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 208020 pcs Fișa cu date ECW-H16752JV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH16752JV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 7500pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 7500pF