ECW-H16433JVB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H16433JVB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.043UF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-H16433JVB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H16433JVB
Număr parc ECW-H16433JVB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.043UF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58031 pcs Fișa cu date ECW-H16433JVB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.102" L x 0.571" W (28.00mm x 14.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH16433JVB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.083" (27.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.043µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.043µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-H16433JV
ECW-H16433JV
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.043UF 5% 1.6KVDC RAD