ECW-H12562JVB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H12562JVB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 5600PF 5% 1.25KVDC RAD
Foi de date: ECW-H12562JVB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H12562JVB
Număr parc ECW-H12562JVB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 5600PF 5% 1.25KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 168976 pcs Fișa cu date ECW-H12562JVB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1250V (1.25kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH12562JVB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.728" (18.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 5600pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 5600pF