ECW-H12513HVB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H12513HVB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.051UF 3% 1.25KVDC RAD
Foi de date: ECW-H12513HVB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H12513HVB
Număr parc ECW-H12513HVB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.051UF 3% 1.25KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62203 pcs Fișa cu date ECW-H12513HVB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1250V (1.25kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH12513HVB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.051µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.051µF